sobota, 20 października 2012

Kurier dostarczył: krem L'OREAL Nutri - Gold


Jakieś 2-3 miesiące temu wysłałam swoje zgłoszenie do testowania nowego kremu do twarz L'OREAL Nutri - Gold. Tyle czasu minęło, zdążyłam już zapomnieć. O wszystkim przypomniała mi nowa reklama, która reklamuje ten krem. Nie kojarzę, abym dostała maila informującego mnie o przyznaniu mi tego kremu do testowania bądź nie.

Przedwczoraj, wracając autobusem od rodziców, na przystanku zobaczyłam plakat z tym kremem, i wtedy znów pomyślałam sobie, że pewnie nie udało mi się.
Będąc już prawie w domu, zajrzałam do skrzynki, a tam awizo, że firma prosi o kontakt w celu przekazania mi prezentu w postaci kremu Nutri - Gold. Nie mogłam w to uwierzyć!! Myślałam, że jednak udało mi się.

Na drugi dzień przed południem paczka była już u mnie:) W środku liścik, że jednak nie udało mi się, ale i tak otrzymuję od firmy krem oraz jego próbki. Nie spodziewałam się takiej niespodzianki:)


W środku było 10 próbek, ale zanim zrobiłam zdjęcie, 5 z nich dałam już teściowej, a jedną sama otworzyłam, co widać na zdjęciu powyżej:D

Krem pachnie bardzo przyjemnie, niby nawilżający, a takie ciężki i tłusty. Mam nadzieję, że świetnie nawilży moją cerę i będę wyglądać pięknie:P

Za jakiś czas napiszę recenzję.


Acha, tak mi się przypomniało, że nie tylko mnie spotkała taka niespodzianka, ale niektóre dziewczyny z chociażby Bangli również. Więc to taka większa akcja:)

2 komentarze:

  1. Takie niespodzianki są najlepsze! Udanego testowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo:) Mam nadzieję, że kremik się sprawdzi:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.
Chamskie i obraźliwe będą usuwane.
Mój blog to moje miejsce w sieci i proszę nie spamować. Każdy podobny komentarz również usunę.
Proszę także o nie pisanie "obserwujemy?", ponieważ nie bawię się we wzajemną obserwację na takiej zasadzie. Z reguły zawsze odwzajemniam się, jeśli link do Twojego bloga jest aktywny.