piątek, 7 września 2012

Moje łowy...


Ostatnio w małym Tesco trafiłam na niezłe okazje. Bardzo często tam się to zdarza, gdyż wyprzedają towar na miejsce nowego. Ceny są różne, jak spadają naprawdę nisko, to zazwyczaj nie ma już po co iść, więc zadowalam się tym, że są niższe o ponad 50%.
Zachęcam was do zaglądania do Tesco, bo naprawdę warto:) Mnie aż głupio czasem tam chodzić, bo naładuje koszyk i sprawdzam pod czytnikiem ceny. A muszę napisać,  że często ceny są znacznie niższe niż jak na etykietach, a kierownictwo nie aktualizuje tego.
Było tak w przypadku szampony Elseve Cement - Ceramid 400ml. Cena na etykiecie 13,99zł, a na czytniku 7,90zł - oczywiście wzięłam:)
Oto moje ostatnie łowy (i nie ostatnie oczywiście):
  1. Szampon Wella PRO - SERIES - zapłaciłam równo 4zł (drugi taki ma moja mama).
  2. Elseve Loreal Cement - Ceramid - kosztował 7,90zł.
  3. Odżywka Elseve Loreal Color - Vive - 4,98zł za szt (później cena spadła do 2,41zł, ale już ich nie było, więc dobrze, że wzięłam wtedy:)).
  4. Nivea Pure Color - 4,99zł (to już promocja w Kauflandzie).
  5. Odżywka Pantene Pro - V Aqua Light 400ml. - 8,50zł
  6.  Jest jeszcze szampon Pantene Pro -V Zdrowy Kolor 400ml. - 8,50zł (ale jest u mamy, więc jak zaktualizuję zdjęcie, to będzie widoczny:)).

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze.
Chamskie i obraźliwe będą usuwane.
Mój blog to moje miejsce w sieci i proszę nie spamować. Każdy podobny komentarz również usunę.
Proszę także o nie pisanie "obserwujemy?", ponieważ nie bawię się we wzajemną obserwację na takiej zasadzie. Z reguły zawsze odwzajemniam się, jeśli link do Twojego bloga jest aktywny.